ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Befar Boya Koruma 1000gr - Art No: 90011

Befar Boya Koruma 1000gr - Art No: 90011

Befar Logo 

Befar Boya Koruma 1000gr

Befar Boya koruma cilası, araçlarda ve diğer yüzeylerde koruyucu bir tabaka oluşturmak için kullanılan bir üründür. Bu cilanın amacı, yüzeyin daha uzun süre dayanmasını sağlamaktır.

Befar Boya koruma cilası, aracın görünümünü korumak için önemlidir. Araçlar, dış etkenlerden etkilendikleri için zamanla çizilebilir ya da solabilirler. Bu sebeple, araç bakımı yaparken Befar Boya koruma cilası kullanmak önemlidir.

Befar Boya koruma cilası, aracın dış yüzeyindeki mikro çizikleri ve lekeleri gizleyebilir. Bu sayede, aracın daha yeni ve taze görünmesi sağlanır. Ayrıca, cilanın su itici özelliği sayesinde, yağmur, kar ve diğer sıvılar aracın yüzeyinden daha kolayca akar. Böylece, aracın yüzeyi daha az kirli kalır.

Befar Boya koruma cilası, aracın yüzeyindeki diğer maddelerin (kuş pisliği, böcekler vb.) araca zarar vermesine engel olur. Bu maddeler aracın yüzeyinde kaldığında, zamanla yüzeyi çizebilir ya da boyayı solurabilir. Bu sebeple, araç sahipleri bu tür maddelerin zarar verme riski oluşmadan önce araç yüzeyini Befar Boya koruma cilası ile korumaya almalıdır.

Boya koruma cilaları, araç yüzeyi için farklı seçenekler sunar. Bazı cilalar, metalik araçlar için özel olarak formüle edilmiştir. Diğerleri, mat yüzeylerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bazı boya koruma cilaları, aracın yüzeyindeki çizilmeleri tamir edebilecek özelliklere sahip olabilir.

Sonuç olarak, araçlarda kullanılabilen Befar Boya koruma cilası, aracın görünümünü korumak için önemli bir rol oynar. Bu cilalar, yüzeydeki çizikleri gizleyerek, aracın daha yeni görünmesini sağlarlar. Ayrıca, araç yüzeyini dış etkenlerden koruyarak, aracın daha uzun süre dayanmasını sağlarlar.

Befar Boya koruma cilası özellikleri;

  • Aşındırıcı değildir ve bu nedenle boya yüzeylerinde hassastır
  • Hava şartlarına, tuzlu suya, UV'ye, soğuk temizleyicilere ve genel olarak boyayı etkileyen diğer şartlara karşı dayanıklıdır
  • Son derece pürüzsüz bir boya yüzeyi elde eder ve 18 aya kadar koruma sağlar
  • Silikon içermez.

Befar Boya koruma cilası uygulama;

Araç iyice yıkanmalı ve reçineden arındırılmalıdır. Kullanmadan önce iyice çalkalayın. Boya koruyucu cila yumuşak bir sünger ile sürülmelidir (ideal korumayı sağlamak için çok ince olmamasına dikkat edin). Kurumasına izin verin. Ardından mikrofiber bir bez ile parlatılmalıdır. Araca bölgesel olarak veya tamamına uygulanabilir.

Marka BEFAR
Ürün Kodu 90011
Hacmi 1000gr