ÖZDEMİR MAKİNA HAKKINDA

Özdemir Makina San.ve Dış Ticaret Ltd. Şti.

Özdemir Makina Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti 1978 yılında Rıfkı Gökdemir tarafından kurulmuştur. Firmamız yıllarca iç ve dış pazarda sektörün saygın markalarının dağıtımının yanısıra 1983 yılında yerli boya tabancası üretimi ortaklığı ile sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

45 yıldır söktörde faaliyet gösteren firmamız özellikle boya tabancaları, endüstriyel boyama ekipmanları, oto boya ve mobilya boya yardımcı ekipmanları satış ve satış sonrası ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız 2002 yılında ithalat çalışmalarına başlamış ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kendi tescilli markaları olan ARISTO AIR, ARISTO POWER, FELIX ve VOYLET ve GERSON markaları ile farklı ürünler ithal ederek gerek marka gerekse kaliteli ürün bazında sektörde saygın bir yer edinmiştir.

İthalatını gerçekleştirdiğimiz boya tabancaları, hava kompresörleri, oto boya ve mobilya boya yardımcı ekipman ve aksesuarları, havalı ve elektrikli aletleri, boya ve hava hortumları ile birlikte ayrıca SATA, DEVILBISS, AGP, BEFAR, MIRKA, NORTON gibi sektörün saygın markalarına ait ürünleri de siz müşterilerimize sunuyoruz.

2015 yılında siz değerli müşterilerimize daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek amacıyla yeni binasına taşınan şirketimiz 2000m² depolama ve yönetim bölümlerinin bulunduğu yeni binasıyla hizmetine devam etmektedir.

Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek gelişen teknolojiler doğrultusunda ürün portföyümüze yeni ürünler katıyor ve bu ürünleri iş ortaklarımız ve distribütörü olduğumuz partner firmalarla birlikte geliştiriyoruz.

Amacımız uzun yıllar sektörümüzde kaliteli ürün ve kaliteli satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlayarak ünvanımızı gelecek nesillere taşımaktır.


Özdemir Logo