ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Befar Kuzu Yünü Polisaj Pedi BEYAZ - Art No: Varyantlı

Befar Kuzu Yünü Polisaj Pedi - Art No: Varyantlı

Befar Logo 

Befar Kuzu Yünü Polisaj Pedi

Befar Kuzu Yünü Polisaj Pedi Hakkında;

Befar kuzu yünü polisaj pedi, profesyonel araç detaylandırma ve mobilya cilalama endüstrisinde kaliteli bir seçimdir. Bu pedler, kusursuz bir parlaklık elde etmek için tasarlanmıştır ve her türlü pas, çizik ve matlaşmaya karşı mücadele edebilir.

Befar kuzu yünü polisaj pedleri, birçok farklı yüzey için uygundur. Araçların boya yüzeyleri, camlar, hatta ahşap mobilyalar ve mutfak tezgahları dahil olmak üzere her türlü parlak yüzeyin cilalanması için idealdir. Üstün kaliteli kuzu yünü, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır.

Befar kuzu yünü polisaj pedleri, kolay bir kullanıma sahiptir ve her türlü elektrikli el aletinde kullanılabilir. Ayrıca, kolaylıkla yıkanabilirler ve tekrar tekrar kullanılabilirler. Bu pedler, yüzeyleri temizlerken hafif ve zarar vermeyen birçok araç temizleme kimyasalı ile kullanılabilir.

Sonuç olarak, Befar kuzu yünü polisaj pedleri, etkili bir cilalama işlemi için yüksek kaliteli, dayanıklı ve uygun bir seçimdir. Herhangi bir aracın veya mobilyanın parlaklığını geri getirmek için mükemmel bir araçtır.

TipKODÖLÇÜ
BEYAZ07400Ø 80mm
07404Ø 150mm
07405Ø 160mm
07406Ø 180mm
Marka BEFAR
Ürün Kodu Varyantlı
Renk Beyaz