ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Befar Likit Pasta 250gr - Art No: 75250

Befar Likit Pasta 250gr - Art No: 75250

Befar Logo 

Befar Likit Pasta 250gr

Befar likit araç pastası, araçların bakım ve onarımı için kullanılan bir üründür. Adından da anlaşılacağı gibi, bu ürün pastaya benzer bir kıvama sahiptir ve araçların parçalarına kolayca uygulanabilen bir yapıya sahiptir. Befar likit araç pastası, araçlarda oluşan çizikler, matlaşmalar veya boya hasarları gibi sorunlarda kullanılan bir üründür.

Befar likit araç pastaları, daha önce farklı boyama teknikleri kullanılmış bir aracın boyasında oluşan hasarları gidermek için kullanışlıdır. Bu ürünler, yüzey pürüzlülüğünü, çizikleri ve lak boyasındaki matlaşmayı gidererek aracın orijinal şeklini geri kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca, likit araç pastaları, aracın rengini parlak ve canlı hale getirerek daha çekici bir görünüm sağlar.

Befar likit araç pastalarının uygulanması oldukça kolaydır. İlk olarak, aracın yüzeyi temizlenmeli ve yağdan arındırılmalıdır. Ardından, likit araç pastası, aracın hasar görmüş kısmına dairesel hareketlerle uygulanır. Bu işlem, aracın boyasının çizilmemesi için çok dikkatli yapılmalıdır. En son olarak, araç yüzeyi temiz suyla durulanarak veya bir temizlik bezi kullanılarak temizlenir.

Befar likit araç pastası, hem manuel hem de makine kullanımı için idealdir. Özel olarak tasarlanmış makineler, pastanın daha kolay ve hızlı bir şekilde uygulanmasına yardımcı olur. Bu da zaman ve emek tasarrufu sağlayarak daha verimli bir işlem yapmaya olanak tanır.

Sonuç olarak, Befar likit araç pastası, araç parçalarında oluşan hasarların giderilmesi için kullanılan bir üründür. Araçların boyalarının parlak ve canlı görünmesine yardımcı olurken, aracın orijinal şeklini geri kazandırır. Uygulama işlemi oldukça kolaydır ve makine kullanımıyla daha hızlı ve verimli bir işlem yapılabilir.

Befar Likid Pasta yağ ve mikro aşındırıcı partiküller içeren güçlü bir çizik giderici pasta olup daha çok yeni boyanmış yüzeyler için tasarlanmıştır. Bu özellikleri ile yüzeydeki boya hatalarını fırça, zımpara, bez çiziklerini ve oksidasyonu gidermek, yüzeye yeni bir görünüm kazandırmak için tasarlanmıştır. Befar Likid pasta ayrıca yeni boyalı ve temiz yüzeyler için de uygundur. Üstün formülasyonu sayesinde kullanımı son derece kolaydır. Befar likid pasta su ile uygulama gerektirmez. Elle veya polisaj makinesiyle uygulanabilir ve silikon içermez.

Befar Likit Pasta Nasıl Kullanılır?

Befar Likit araç pastası kullanımı oldukça basittir. İlk olarak, aracın yüzeyini temizlemeli ve iyice kurumaya bırakmalısınız. Sonra, bir miktar likit araç pastasını bir aplikatör yada el süngeri yardımıyla aracın yüzeyine uygulayın. Döngüsel hareketlerle uygulama işlemine devam edin. Son olarak, aracın yüzeyinin tamamını kaplayacak şekilde biraz daha likit araç pastası uygulayın ve daha da döngüsel hareketlerle uygulamayı tamamlayın. Uygulamayı bitirdikten sonra, aracın yüzeyini temiz bir bezle parlatın.

Marka BEFAR
Ürün Kodu 75250
Hacmi 250gr