ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Befar Plus Kuzu Yünü Polisaj Pedi SARI - Art No: Varyantlı

Befar Plus Kuzu Yünü Polisaj Pedi SARI - Art No: Varyantlı

Befar Logo

Befar Plus Kuzu Yünü Polisaj Pedi SARI

Befar Plus Kuzu Yünü Polisaj Pedi SARI Hakkında;

Befar Plus kuzu yünü polisaj pedi, profesyonel araç detaylandırma ve mobilya cilalama endüstrisinde kaliteli bir seçimdir. Bu pedler, kusursuz bir parlaklık elde etmek için tasarlanmıştır ve her türlü pas, çizik ve matlaşmaya karşı mücadele edebilir.

Befar Plus kuzu yünü polisaj pedleri, birçok farklı yüzey için uygundur. Araçların boya yüzeyleri, camlar, hatta ahşap mobilyalar ve mutfak tezgahları dahil olmak üzere her türlü parlak yüzeyin cilalanması için idealdir. Üstün kaliteli kuzu yünü, uzun ömürlü kullanım için tasarlanmıştır.

Befar Plus kuzu yünü polisaj pedleri, kolay bir kullanıma sahiptir ve her türlü elektrikli el aletinde kullanılabilir. Ayrıca, kolaylıkla yıkanabilirler ve tekrar tekrar kullanılabilirler. Bu pedler, yüzeyleri temizlerken hafif ve zarar vermeyen birçok araç temizleme kimyasalı ile kullanılabilir.

Sonuç olarak, Befar Plus kuzu yünü polisaj pedleri, etkili bir cilalama işlemi için yüksek kaliteli, dayanıklı ve uygun bir seçimdir. Herhangi bir aracın veya mobilyanın parlaklığını geri getirmek için mükemmel bir araçtır.

TipKODÖLÇÜ
PLUS SARI07604Ø 150mm
07605Ø 160mm
07606Ø 180mm
Marka BEFAR Plus
Ürün Kodu Varyantlı
Renk Sarı
Nitelik Gerçek Kuzu Yünü