ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Devilbiss Tabanca Gövdesi için Dijital Hava Regülatörü (DV1) - Art No: DevilBiss 704426

Devilbiss Tabanca Gövdesi için Dijital Hava Regülatörü (DV1) - Art No: DevilBiss 704426

Devilbiss Tabanca Gövdesi için Dijital Hava Regülatörü (DV1) - DevilBiss 704426

DevilBiss DV1 boya tabancaları için uygundur. Optimum tabanca performansı ve mükemmel renk uyumu için hassas giriş basınçları sağlamak üzere entegre bir dijital göstergedir. Gösterge, hızlı ve kolay kontrol için göz hizasında hizalı olarak tasarlanmış ve yerleştirilmiştir. Boya ustasının eli ile göstergeyi kaplayamayacağı bir yerde konumlanmıştır. 

Devilbiss DGI Pro Pod Dijital Basınç Regülatörü Göstergesi

Devilbiss DV1 Base veya ClearCoat için uygundur (GTI Pro Lite için uygun değildir)
Devilbiss 704426 Dijital basınç göstergesi aynı zamanda bir hava regülatörüdür ve bu Devilbiss DV1 boya tabancaları neredeyse tüm kap sistemleriyle kombinasyon halinde uyacak şekilde tasarlanmıştır. Boya tabancasının arkasındaki dijital sayaç takılı olduğu için alt kısımda, hava girişinde daha fazla alan vardır. Bu, özellikle kapalı alanlarda püskürtme yaparken veya alçakta çalışmanız gerektiğinde, bir aracın eşiklerine püskürtme yaparken kullanışlıdır.

Bu DGI Pro Pod, püskürtücü aracılığıyla okumak için en iyisidir. Görünürdeki basınç göstergesi ile, basınç kontrolünü çok hassas bir şekilde düzenleyebilir. Bar cinsinden basınç iki ondalık basamakla gösterilir. Püskürtme sırasında, tamircinin herhangi bir engeli yoktur. Bu, hava girişinin yüksekliğindeki bir manometreden farklıdır ve bu, zor ev işleriyle uğraşırken çok can sıkıcı olabilir.

Göstergenin yerleşimi ve hafif yapı, Devilbiss boya tabancasının mükemmel dengesini yeniden sağlar, böylece elde efsanevi tutuş ve iyi tutuş korunur. Pilin daha uzun süre dayanmasını sağlamak için tüm sayaçların otomatik uyku modu vardır. DV1 Dijital tabancalar ve hava regülatörleri, püskürtme kabininde kullanım için ATEX direktifiyle tamamen uyumludur ve püskürtme tabancası temizleyicisinde sorunsuz bir şekilde temizlenebilir. DGI Pro Pod'un pili iki yıl daha dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Böyle bir durumda pil değiştirilebilir ve Devilbiss yeniden kalibrasyon önerir.

Marka DevilBiss
Ürün Kodu DevilBiss 704426