ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

DevilBiss DV1 ClearCoat Profesyonel Vernik Tabancası C1+ DİJİTAL - Art No: DV1-C-BAR-XX-C1+

DevilBiss DV1 ClearCoat Profesyonel Vernik Tabancası C1+ DİJİTAL - Art No: DV1-C-BAR-XX-C1+

DevilBiss DV1 ClearCoat Profesyonel Vernik Tabancası C1+ Digital

devilbiss clearCoat logo

DevilBiss DV1 ClearCoat Boya Tabancası

Boya Tabancalarının geleceğini şimdiden deneyimlemenin zamanı; Yepyeni TEMİZLİK UYGULAMASI  ile tanışın DV1 Vernik Püskürtme Tabancası

DV1, bugün piyasadaki vernik atmak içinoptimize edilmiş en iyi boya tabancasıdır.

Devilbiss Dv1 boya tabancası

DEVRİMCİ HAVA BAŞLIĞI
DV1 Vernik'in tamamen yeni DV1-C PLUS Vernik Hava Başlığı, yüksek katılı cilalar, düşük ila orta katılı cilalar ve düşük VOC (solventten muaf) cilalar dahil olmak üzere endüstri lideri cilaları püskürtürken üstün yüksek verimlilik performansı sunar. Dikey panellerdeki akma ve sarkmaları en aza indirirken, boyacıların bir yüzeyi kolayca ıslatmasına izin veren, tutarlı, homojen bir püskürtme deseni sağlar. Hava başlığı, ince, tekdüze boyuttaki boya parçacıklarını eşit şekilde dağıtarak, kusursuz bir yüzeyle üstün performansını gözle görülür şekilde gösterir.

Devilbiss Dv1 boya tabancası

HASSAS DİJİTAL ÖLÇER
DV1, optimum tabanca performansı ve mükemmel renk uyumu için hassas giriş basınçları sağlamak üzere entegre bir dijital gösterge ile donatılmıştır. Gösterge, hızlı ve kolay kontrol için göz hizasında hizalı olarak tasarlanmış ve yerleştirilmiştir - boyacının elinin kaplayamayacağı bir yerde kalmasını sağlar.

Devilbiss Dv1 boya tabancası

BASİTLEŞTİRİLMİŞ HAVA VALFİ
Yeni tasarlanan hava valfi kartuşu, sıvı iğne hizalamasını en üst düzeye çıkarmak, bileşen aşınmasını en aza indirmek ve dayanıklılığı en üst düzeye çıkarmak için True-Balance tasarımına sahiptir. Ayrıca, bu yeni tasarım daha kolay sökme ve servis kolaylığı sağlar.

Devilbiss Dv1 boya tabancası

YENİ NESİL TABANCA GÖVDESİ
DV1 tabanca gövdesi, iyi dengelenmiş bir tabanca oluşturmak için azaltılmış bir profile ve daha pürüzsüz, aerodinamik bir tasarıma sahiptir. Boyacılar, temizlenmesi daha kolay olan bir püskürtme tabancasıyla daha fazla kontrol duygusuna sahip olacak ve daha az yorgunluk yaşayacaklar.

Devilbiss Dv1 boya tabancası

YENİDEN YAPILANDIRILMIŞ HAVA AYAR VANASI
DV1, hava girişini ve hava ayar valfini tek bir "eş eksenli" bileşende birleştirir ve kullanımı daha rahat olan ergonomik bir konuma yerleştirir. Hava ayarlama valfi ayrıca, hassas hava kontrol ayarları ve püskürtme tabancasından daha düzgün hava akışı için 12x hassasiyete sahiptir.

Devilbiss Dv1 boya tabancası

YENİDEN TASARLANMIŞ TETİK
DV1, DeVilbiss'in kendine özgü uyumunu ve hissini korurken, tetik hareketinden yanlara ve dönme hareketini ortadan kaldırmak için yenilikçi bir tetik tasarımına sahiptir. Ressamlar, son derece pürüzsüz, yumuşak bir çekme ile sessiz hareket tetiğinin keyfine varacaklar.

Devilbiss Dv1 boya tabancası

YENİLİKÇİ SIVI UCU TASARIMI
DV1 Vernik ayrıca küresel vernik uygulamaları için optimize edilmiş tamamen yeni bir sıvı ucu içerir. Bu yeni uç tasarımı, malzeme kullanımını en aza indirirken yüzey kapsamını en üst düzeye çıkarmak için hava akışını dengelerken sıvı akışını artırır.

Devilbiss dv1 boya tabancası

MAT SİYAH KAPLAMA GÖVDE ile ÇOK HAVALI ve SIRADIŞI TASARIM
Yeni siyah mat kaplamalı DV1 Vernik, daha yüksek verimlilik için daha fazla güç sağlarken, işte maksimum konfor sağlayan, kolay kullanım için daha iyi bir tutuşa sahiptir.

Devilbiss DV1 boya tabancası

HIZLI ÇIKAN HAVA BAŞLIĞI
Sert eloksallı hava başlığı tutma halkası, hava başlığının hızlı ve kolay çıkarılması için tam dönüşten daha azını gerektiren hızlı açılan bir dişe sahiptir. Boyacılar, hava başlığında hızlı ve kolay değişiklikler ve sıvı ucuna erişim deneyimi yaşayacaklar.

 

CLEARCOAT İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIR
Her işi kusursuz bir şekilde tamamlayın.

DV1 Vernik, istediğiniz kontrolü ve ihtiyacınız olan performansı sağlar. Bu devrim niteliğindeki püskürtme tabancası ile;

  • Doğru Uygulama için Doğru Atomizasyonu Sağlar - bir yüzeyi zahmetsizce ıslatan ve dikey panellere kusursuz bir şekilde asılan ince, tek tip boyutlu parçacıkların eşit dağılımını sağlar.
  • Optimum Performans Sağlar - akışkan akışını maksimuma çıkarır ve atomizasyonu optimize ederek boyacıların kusursuz bir finisaj uygularken hızlı ve verimli hareket etmelerini sağlar.
  • Kullanım Kolaylığı Sağlar - kolay kurulum ve kolay püskürtme sağlar - ve neredeyse her türlü cilayı neredeyse zahmetsizce kopyalayabilir.
  • Daha Fazla Güç ve Verimlilik Sunar – şeffaf kaplamaları atomize etmek için gereken hava basıncını optimize ederken hava hızını dengeler ve daha az aşırı püskürtme ile cam benzeri, ayna gibi bir yüzey sağlar.
  • Aktarım Verimliliğini Artırır – boyacıların daha az malzeme kullanmasını, daha az israf etmesini ve her işi tamamlamak için daha fazla zaman kazanmasını sağlar.

 

İSTEDİĞİN AN PARLAKLIK GELİR
DV1 Vernik Püskürtme Tabancası, sektör lideri vernik püskürtmenin zorluklarıyla başa çıkmak için özel olarak tasarlanmıştır. DV1 Vernik tabancasının yenilikçi özellikleri, boyacıların vernik atomizasyonunu bir sonraki seviyeye taşımasına olanak tanıyarak onlara sevdikleri cam benzeri, ayna cilasını sunarken onlara daha fazla konfor ve daha fazla kontrol sağlar.

DV1 Vernik, üstün şeffaf kaplama atomizasyonu için optimize edilmiş, yenilikçi bir hava ve sıvı yönetim sistemine sahiptir. Bu püskürtme tabancası, boyacılara minimum çabayla tüm çalışma alanında tutarlı bir genel yüzey elde etme yeteneği sağlar. Daha hızlı performans, kanıtlanmış boya tasarrufu ve üstün atomizasyon sayesinde DV1 Clearcoat boya tabancası, boyacılara işi ilk seferde ve her seferinde doğru yapmak için ihtiyaç duydukları güvenilirliği, tutarlılığı ve performansı verir.

 

DevilBiss DV1 Boya Tabancası Genel Özellikleri:
  • Küçültülmüş profile ve daha yumuşak, aerodinamik tasarıma sahip yeni bir tabanca gövdesine sahiptir.
  • Mükemmel şekilde dengelenmiş ve tutarlı bir püskürtme modeli üreten geliştirilmiş bir hava ve sıvı yönetimi mimarisine sahiptir.
  • HVLP basınçlarında yüksek verimlilik performansı sağlayan DV1-B hava başlığı ile fark yaratır
  • Entegre dijital gösterge sahip olması kesinlikle kışkırtıcı bir özelliktir.
  • Boyacıların tüm zorlu iklim koşullarında yaz yada kış çok çeşitli kaplama türleri ve akış hızları ile baş etmesini sağlayan bir sıvı uçlu tasarıma sahiptir
Marka DevilBiss
Ürün Kodu DV1-C-BAR-XX-C1+