ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Devilbiss GTI Pro Boya Tabancası - Üstten Depo Transtech (TE10-TE20) - Art No: PROGTI-GTEXX-XX

Devilbiss GTI Pro Boya Tabancası - Üstten Depo Transtech - Art No: PROGTI-GTEXX-XX

Devilbiss GTI Pro Boya Tabancası - Üstten Depo Transtech PROGTI-GTEXX-XX

Düşük VOC, yüksek katılar, inciler veya metalik malzemeler gibi atomize edilmesi zor olabilen günümüzün otomotiv tamir boyası kaplamaları için olağanüstü performans ve renk eşleştirme yetenekleri sunar.

Bu PRO performansı, tabanca gövdesi boyunca eşit ve sınırsız bir basınçlı hava akışı sağlamak için yüksek kapasiteli hava geçişleri ve doğrusal bir hava valfi kullanılarak elde edilir ve tüm püskürtme modeli boyunca tutarlı damlacık dağılımı ile üstün atomizasyon üretir.

devilbiss gti pro lite

PRO DeVilbiss püskürtme tabancaları, tüm profesyonel püskürtme ortamlarında daha uzun çalışma ömrü için en yüksek kaliteli bileşen malzemeleri kullanılarak hassas bir şekilde üretilmiştir. Sıcak dövme alüminyum gövde, anodize kaplama, yüksek kaliteli paslanmaz çelik sıvı nozulları ve iğneleri ve nikel kaplı pirinç hava başlıkları, en zorlu ortamlarda dayanacak bir tabancaya katkıda bulunur. Rutin bakım gerektiğinde, PRO bakımı kolay tasarımı minimum üretim duruş süresi sağlar.

Son on yılda boya şirketi teknisyenleriyle yapılan onay testlerinde PRO, işi ilk seferde ve her seferinde doğru yapmanızı sağlamak için sürekli olarak en yüksek renk eşleştirme standartlarını karşılamıştır. Nance gerektiğinde, PRO bakımı kolay tasarımı minimum üretim duruş süresi sağlar. Son on yılda boya şirketi teknisyenleriyle yapılan onay testlerinde PRO, işi ilk seferde ve her seferinde doğru yapmanızı sağlamak için sürekli olarak en yüksek renk eşleştirme standartlarını karşılamıştır.

Hafif tasarım, profesyonel boyacıların talep ettiği olağanüstü kaliteli bir son kat için tek tip bir püskürtme deseni ve atomizasyon dağılımı sunar.
En yeni su bazlı ve solvent bazlı kaplamalarla mükemmel uygulama performansı için gelişmiş hava başlığı teknolojileri yelpazesi.
Operatör yorgunluğunu azaltmak için azaltılmış tetik hareketine sahip ergonomik kol tasarımı.
Yüksek transfer verimliliğine sahip çevre mevzuatına uygun atomizasyon, önemli ölçüde boya tasarrufu sağlar.
Daha uzun çalışma ömrü için çıkarılabilir hava bölmesine sahip sıcak dövme alüminyum, eloksallı tabanca gövdesi.

1,1 mm yalnızca TE25 / TE10'da mevcuttur

LÜTFEN UNUTMAYIN – tabancanın püskürtme şeklini etkileyen, aralarından seçim yapabileceğiniz dört hava başlığı vardır. Bunlar: 

T110 – Vernik (daha yüksek katılar) ve süper pürüzsüz bitirme

Şeffaf kaplama ve cilalar için en uygun yüksek performanslı Trans-Tech atomizasyon teknolojisi. 
Bu hava başlığı, özellikle en son uyumlu şeffaf kaplamaların uygulanmasında yeni performans seviyeleri getiriyor.
Aynı zamanda, düşük solventli şeffaf katlarla meydana gelebilecek çukur kusurları ortadan kaldırma becerisinde de yüksek puan alır; yine de diğer kapaklarla aynı aktarım verimliliğine sahip değil. 
OEM kaplamaları o kadar pürüzsüz olmadığından, daha düşük katı teknoloji kullanıldığında olduğu gibi her zaman uygun değildir. 
Cam gibi uygulandığı için özellikle klasik otomobil kaplamaları veya endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Hava tüketimi: 9,4cfm- 265l/dak.


TE20 – Daha hızlı akan parlak/vernik

Çok yönlü cila/vernik tabancası.
Akış hızı ve fan düzeni, daha ıslak bir uygulama tarzına uygundur. 
Uyumlu trans-tech yüksek aktarım verimliliği (ancak HVLP değil)
Mevcut sıvı ucu boyutları: 1.2, 1.3 ve 1.4. 2K parlak / şeffaf için 1.3 açık ara en popüler seçimdir ve çoğu boya üreticisi tarafından HS 2K ürünleri için tavsiye edilir.
Atomizasyon Teknolojisi: Yüksek Verimlilik
Hava Akışı L/dak: 360 (12,7 cfm)
Sıvı g/m: 170 – 200
Desen Yüksekliği: 285 – 300mm
HV25 – HVLP yüksek katı içerikli vernikler ve solvent & su bazlı bazkatlar

TE20 ve HV30 hava başlıkları arasına yerleştirilmiştir

Bugüne kadarki en iyi performans gösteren hava kapaklarından biri olmak için bir araya gelen yüksek verimlilik ve HVLP'nin bir 'melezi'
Daha büyük ve daha düz kenarlı bir yelpaze deseni, parlaklık seviyelerini ve verniği iyileştirmek için üst üste bindirmeye önemli ölçüde yardımcı olur
Mükemmel metalik kontrol bazkatları üretir
Daha yüksek katı şeffaf kaplamalar ve solvent ve su bazlı baz katlar için ideal


HV30 – HVLP Maks Aktarım verimliliği

Bu hava başlığı, maksimum transfer verimliliği oranları sağlar, bu nedenle su bazlı baz kat uygulaması için özellikle uygundur.
Hava Akışı L/dak: 460 (16,3 cfm)
Sıvı g/m: 160 – 190
Desen Yüksekliği: 300 – 325mm


TE10 – Solvent ve çok yönlü

Trans-tech yüksek aktarım verimliliği, HVLP değil ve en uygun solvent bazlı kaplama - su bazlı ve ayrıca cila için kullanılabilir - bu, birden fazla görevi yerine getirmek için çok yönlü iyi bir araçtır.
Bazkat uygulamasına daha geleneksel (HVLP olmayan) bir tarzda uygundur. 
Özellikle solvent bazkatlara uygundur, ancak bazen bazı boya şirketleri tarafından su bazlı bazkat uygulaması için tercih edilir/tavsiye edilir.
Bu, uyumlu ancak HVLP olmayan bir "Trans-tech" hava başlığıdır. Bu, püskürtme modelinin H1 hava başlığında bulunan açık düz (geniş fan genişliği) modelinden daha eliptik (bodur/yuvarlak) olduğu anlamına gelir. Daha fazla bilgi için yukarıdaki bilgi paketi düğme

Marka DevilBiss
Ürün Kodu PROGTI-GTEXX-XX