ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Leo Mini Temizleme Seti - Art No: 05712

Leo Mini Temizleme Seti - Art No: 05712

Befar Leo Sünger

Leo Mini Temizleme Seti

Leo mini temizleme seti 15mm ile 25mm arası pasta süngerlerinden oluşmaktadır. Set içeriğinde Cırtlı ve cırtsız karışık toplam 14 adet pasta cila süngeri vardır. Detailing prfesyonellerinin ihtiyaç duyduğu hassas çalışma noktaları için ideal bir settir. Set içeriğinde değişik ölçülerde ve çaplarda süngerler olduğu gibi kılcal noktalara erişimi mümkün kılan konik ve pahlı süngerlerde mevcuttur.

Leo pasta cila ürünlerinin profesyonel ve her düzeyden kullanıcının ihtiyaç duyacağı hassas ve detay alanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Detailing profesyonelleri çok iyi bilirler detaylar mükemmel pasta ve cilalama işleminin kilit noktalarıdır. Bu alanlara ulaşabilecekleri rahat çalışabilecekleri mini sünger ve pedler hayati önem taşırlar.

Leo Mini Temizleme Seti ile ulaşılması zor dar alanlara ve karmaşık detayları geniş detailing araçları ile ya tam anlamıyla ulaşılmaz. Ulaşılamayan yerler tüm işin kalitesini aşağı çeker. Yada büyük ebatlardaki polishing araçları detay köşe ve kılıçlarda yanmalara kararmalara sebeb olmaktadır. Bu set ile en hassas noktalara rahatlıkla ulaşılabilir ve profesyonelliğinizin emaresi olarak kusursuz işlere imzanızı atabilirsiniz.

Leo Mini Temizleme Seti gerek şarjlı vidalama, matkap yada dremel gibi cihazlarla rahatlıkla kullanılabilmesi için 3mm matkam ucu gibi rahatlıkla dilediğiniz bir araça takıp işinizi yapabilmeyi mümkün kılar. Bu sayede hobi olarak bu işi yapmaya çalışan amatörlerinde rahatlıkla kullanımı mümkündür.

Leo Mini Temizleme Seti cırtlı yapılarıyla pratik şekilde ped değiştirmek son derece kolaydır.

Leo Mini Temizleme Set set elemanlarının saklanması ve korunması için her elemanın bir yeri olan platform ile birlikte satıldığı için setin ömrünün uzun kalmasını ve iş sonrası setin eksiksiz toplanıp toplanmadığının sağlamasını kolayca yapmanızı sağlar. Böylelikle setiniz eksiksiz ve uzun ömürlü olarak size hizmet etmeye devam eder.

Leo mini temizleme seti ile birlikte Leo kalitesini gözeterek Leo marka pasta ve cilalarımızı kullanmanızı öneririz.

Marka LEO
Ürün Kodu 05712