ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Leo Plus Orbital Takviyeli Cırtlı Sünger - Art No: Varyantlı

Leo Plus Orbital Takviyeli Cırtlı Sünger - Art No: Varyantlı

Befar Leo Sünger

Leo Plus Orbital Takviyeli Cırtlı Sünger

Leo Plus Orbital Takviyeli 16 Delikli Cırtlı Sünger hakkında;

Leo süngerlerin renkleri kullanım amaçlarına göre farklılık göstermektedir.

  •  BEYAZ  - TURUNCU - BORDO Renk Pasta uygulamaları için üretilmiştir.
  • MAVİ Sünger Halogram amaçlı uygulamalar içindir.
  • SİYAH renk sünger ise cila amaçl

Bu pasta süngeri, aracınızın pasta cilasını yapmak için kullanabileceğiniz bir araçtır. Polisaj süreçlerinin tüm adımlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Gözenekli yapısıyla ısınmayı minumuma indirger. İşte bu süngerle neler yapabileceğinize dair adım adım rehber:

Adım 1: Süngerin kullanılacak alanını hazırlayın
Aracınızı köpüklü bir deterjan ile yıkayın ve iyice durulayın. Süngerinizi suya batırın ve fazla suyu sıkın. Süngerin uygulanacak yüzeye tutunması için bir miktar cırtlı yüzeyi hazırlayın. Uçak hareketleri yada arabaların tamponları gibi büyük düz kesimler için özellikle faydalıdır.

Adım 2: Cilayı uygulayın
Cila ürününüzü, aracınızın cilalanması gereken yüzeye uygulayın. Bu, farklı ürünlerde çeşitli yönergeler içerebilir. Bazıları uygulamadan önce ürünü sallamanız gerektirebilir, bazıları da ürünü doğrudan yüzeye uygulanabilir. Ürün yönergelerine göre işleyin.

Adım 3: Süngeri kullanın
Süngerinizi hazır hale getirdikten sonra cilayı kaplayacak biçimde yüzeye hafifçe bastırın. Süngeriniz kesinlikle yüzeye zarar vermeyecek şekilde bir basınç uygulamak önemlidir. Yavaş ve düzenli hareketlerle ilerleyin. Süngeri kullanarak daha fazla cilaya ihtiyacınız olabilir. Tekrar bir miktar cila uygulayıp, süngeri yeniden uygulayabilirsiniz.

Adım 4: Sünger temizleyin
Süngerinizi yıkamak için birkaç seçenek vardır. Sıcak sabunlu su kullanarak, ara sıra süngerinizi duru suyla durulayarak süngeri temizleyebilirsiniz.

Adım 5: Harika sonuçlara bakın
Cila uygulamanız tamamlandıktan sonra aracınızın rengine bakın. Sünger sayesinde, aracınızdaki cilalamayla farkı fark edeceksiniz.

Artık aracınızın cilasını yapmak biraz daha kolay! Leo Plus Orbital Takviyeli 16 Delikli Cırtlı Sünger'i kullanarak, aracınızı harika bir görünüme kavuşturabilirsiniz.
 

RENKKODÖLÇÜ
Beyaz54401ORB150mm
Turuncu54402ORB150mm
Siyah54403ORB150mm
Mavi54405ORB150mm
Krem54406ORB150mm
Bordo54407ORB150mm
Marka LEO
Ürün Kodu Varyantlı
Çap 150mm
Malzeme Sünger
Bağlantı Şekli Cırt
Özellik Takviyeli & Orbital