ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

Mirka LEROS-S 950CV Duvar Zımpara Makinesi 225mm Orbit 5,0 - Art No: MIW9502122

Mirka LEROS-S 950CV Duvar Zımpara Makinesi 225mm Orbit 5,0 - Art No: MIW9502122

Mirka Zımpara

Mirka LEROS-S 950CV Duvar Zımpara Makinesi 225mm Orbit 5,0

Mirka Kodu: MIW9502122

Kömürsüz motorlu duvar ve tavan zımparalama makinesi. Hafif olması (sadece 3,2 kg), ayırma makinesinin daha uzun süre, daha kontrollü bir şekilde kullanılabilir anlamı gelir ve baskı başlığı kapsamlı olarak, operatör yüzeylerine daha iyi bir şekilde baskı yapmasına yardımcı olur.
Operatöre daha ergonomik bir çalışma konumu sağlar. Rastgele dairesel hareket, hareketlerin hareketlerine kesin tepkiler verir. Özel sıkıştırma başlığı ve destekleyici pedi tasarımı, köşelere ve kenarlara çok yakın olmasını mümkün kılıyor. Ayrıca, işlemin kalıcılığını sağlama noktası yakın olduğundan ayırma işlemini stabilize eder.
Bluetooth bağlantısı, myMirka uygulamasının sunduğu ek özellikler sunar ve kullanım, hız ve kullanım kontrolünü takip etmeye yardımcı olur. Bu daha kısa modeli, uzun duvar sökme makinesinin manevra organlarının zor olabileceği dar alanlar için harikadır. Mirka LEROS-S, banyolar ve gömme dolaplar gibi daha küçük odaları zımparalamak için idealdir. Ek uzatma borusu ekleyerek daha yüksek alanlara hala ulaşılabilir. 225mm destek pedi ayrıca geniş alanlar daha küçük parçalama makinelerine göre daha hızlı ve daha kolay zımparalamanızı sağlar. Geniş alanları ve yüzeyleri düzleştirmek için kullanmak harikadır. Bu modelin iki özel veri noktası vardır ve ergonomik ve güvenli tutuş, zımparalama işlemi üzerinde tam kontrol sağlar.
225mm destek pedi ayrıca geniş alanlar daha küçük zımparalama makinelerine göre daha hızlı ve daha kolay zımparalamayı sağlar. Geniş alanları ve yüzeyleri düzleştirmek için kullanmak harikadır. Bu modelin iki özel veri noktası vardır ve ergonomik ve güvenli tutuş, parçalama islemi üzerinde tam kontrol sağlar. 225 mm destek pedi ayrıca geniş alanlar daha küçük parçalama makinelerine göre daha hızlı ve daha kolay zımparalama sağlar.
Geniş alanları ve yüzeyleri düzleştirmek için kullanmak harikadır. Bu modelin iki özel noktası vardır ve ergonomik ve güvenli tutuş, zımparala işlemi üzerinde tam kontrol sağlamasıdır.
 

Teknik Özellikler

Güç girişi (W)350
Gerilim ana kaynağı (VAC)220-240
Hız (rpm)4.000 - 8.000
Yörünge (mm)5
Pedlerin boyutu (mm)225
Ağırlık (kg)3.2
Gürültü Seviyesi, LpA (dB)73
Titreşim seviyesi (m/s²)2.5
Toz sistemi 
Ambalajlama 
Ped dahil (kod)MIW9514312
Model adıMirka LEROS-S 950 HP
Şebeke frekansı (Hz)50/60
Ürün sınıfıElektrik aletleri

Mirka, başarılı LEROS duvar zımpara makinesi ailesinin yeni ürününü tanıtıyor. Yeni LEROS-S, LEROS'un iyi bilinen özelliklerine, ancak daha kısa ve daha da kolay kontrol edilebilir bir uzunluktadır.

Yeni Mirka LEROS-S 950CV, son derece esnek bir zımpara başlığına sahip, kompakt uzunlukta bir duvar zımpara makinesidi ve dar alanlarda duvarları zımparalamak için mükemmel bir araçtır. Hafifliği, dengesi ve kolay manevra kabiliyeti sayesinde LEROS-S, geniş alanların daha hızlı ve daha kolay zımparalanmasını mümkün kılar. 5 mm'lik orbite sahip büyük zımpara tabanı, daha uzun bir duvar zımpara makinesinin kullanılmasının zor olduğu durumlarda, özellikle geniş alanlarda ve yüzeylerde dolgunun düzleştirilmesinde işe yarar. Bununla birlikte, daha fazla erişimin gerekli olduğu durumlar için yine de bir uzatma borusu ile donatılabilir.

İnşaat ve dekorasyon işlerinde LEROS-S, tam kontrol için iki özel tutma noktasıyla banyo duvarlarının, dar koridorların, gömme dolapların ve daha fazlasının zımparalanmasında mükemmeldir. LEROS-S, tozun giderilmesi için çift emiş noktasına sahiptir ve zımparalamayı neredeyse tozsuz hale getirir, bu da dar alanlarda çalışırken önemli bir avantajdır. Ve tıpkı daha büyük LEROS gibi, LEROS-S, ağır basınç altında verimlilik kaybı olmadan yük altında sabit hız için kömürsüz motor teknolojisini kullanır.

“Zımpara makinesinin uzunluğunun kritik olduğu yerlerde, LEROS-S, ergonomik ve esnek duvar zımparası teknolojimizi devreye sokuyor. Mirka Sektör Müdürü Janne Lillkvist, "yeni kısa gövdesi ve daha da iyileştirilmiş ergonomisi ile manevra kabiliyeti rakipsiz ”sözleri ile yeni Mirka LEROS-S'yi tanımlıyor.

Marka MIRKA
Ürün Kodu MIW9502122
Model Mirka LEROS-S 950 HP