ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

MIRKA POLARSHINE 3 Bitirme, AntiStatik Polisaj 250ml - Art No: 7992602511

MIRKA POLARSHINE 3 Bitirme, AntiStatik Polisaj 250ml - Art No: 7992602511

Mirka Polisaj

MIRKA POLARSHINE 3 Bitirme, AntiStatik Polisaj 250ml

Mirka Kodu: 7992602511
Polarshine 3, hem orijinal boya hem de yeniden boyanmış yüzeylerde elde edilen yüksek parlaklığı korumaya uygun, ultra ince bir polisaj bileşiğidir. Polarshine 3, yüzeylerin parlatılması ve kapatılması ve hologramın çıkarılması için mükemmeldir. Uzun süre kalıcı, parlak bir parlaklık bırakır ve zorlu renkler için idealdir. Polarshine 3, karnauba mumu içerir ve hem makine hem de el uygulaması için uygundur.

Mirka'nın polisaj bileşikleri, Mirka'nın eşsiz ürünleri ile zımpara yaptıktan sonra tüm polisaj uygulamalarında mükemmel bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. Tüm boya sistemleri ve çizilmeye karşı dayanıklı şeffaf katların parlatılması için en iyi polisaj bileşiğine sahibiz. Polisaj bileşiklerimiz uygun maliyetli, güvenli ve   kullanımı kolaydır.

MIRKA Polisaj Bileşikleri Kimyasalları
MIRKA Polisaj

Mirka, hem imalatta hem de yüzey finisajı uygulamalarında polisaj için  eksiksiz bir ürün, makine ve çözüm yelpazesi sunmaktadır. Mirka, çarpışma onarımında ve otomobil tamir boyasında boya sonrası parlatma işlerine çok uygun olan ergonomik ve hafif elektrikli aletlere ek olarak, polisaj bileşikleri de tasarlar ve üretir.

Nispeten kısa bir sürede, Mirka'nın son derece etkili polisaj ürün grubu Polarshine®, performans konusunda bilinçli kullanıcılar için açık bir seçim haline geldi. Başlangıçta otomotiv, OEM ve satış sonrası sektörlerindeki zorlu polisaj operasyonları için geliştirilmiş olmasına rağmen, denizcilik ve kompozit endüstrilerinde veya yüksek parlaklıkta nihai sonucun önemli olduğu herhangi bir uygulamada aynı yüksek performansı göstermektedir.

Polarshine ürün yelpazesi, kalından ince derecelere kadar polisaj bileşiklerinden oluşur ve Mirka polisaj makineleri ve pedlerle birleştirildiğinde yüksek kaliteli bir sonuç elde etmek için idealdir.


Elinizdeki iş için gereksinimleriniz ne olursa olsun, Mirka Polarshine bileşikleri ürün yelpazesinde şimdi ve gelecekte sizin için uygun bir ürün mutlaka olacaktır.​

 

 

Marka MIRKA
Ürün Kodu 7992602511
Hacmi 250ml
VOC'ler 21.2
viskozite 20.5
Renk Beyaz
Yoğunluk Beyaz
pH 8.5