ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

MIRKA POLARSHINE C20 Polisaj - 1L - Art No: 7992522011

MIRKA POLARSHINE C20 Polisaj - 1L - Art No: 7992522011

Mirka Polisaj

MIRKA POLARSHINE C20 Polisaj - 1L

Mirka Kodu: 7992522011
 
P1200 ve daha ince zımpara çiziklerinin temizlenmesi, oksitlenmiş yüzeyler ve yıkama izlerinin giderilmesi için kalın silikon içermeyen bir polisaj bileşiği. Makine uygulaması için Polarshine C20, ince portakal kabuğu yapısının sökülmesi ve tesviye edilmesi için de uygundur.

Mirka'nın polisaj bileşikleri, Mirka'nın eşsiz ürünleri ile zımpara yaptıktan sonra tüm polisaj uygulamalarında mükemmel bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. Tüm boya sistemleri ve çizilmeye karşı dayanıklı şeffaf katların parlatılması için en iyi polisaj bileşiğine sahibiz. Polisaj bileşiklerimiz uygun maliyetli, güvenli ve   kullanımı kolaydır.

MIRKA Polisaj Bileşikleri Kimyasalları
MIRKA Polisaj

Mirka, hem imalatta hem de yüzey finisajı uygulamalarında polisaj için  eksiksiz bir ürün, makine ve çözüm yelpazesi sunmaktadır. Mirka, çarpışma onarımında ve otomobil tamir boyasında boya sonrası parlatma işlerine çok uygun olan ergonomik ve hafif elektrikli aletlere ek olarak, polisaj bileşikleri de tasarlar ve üretir.

Nispeten kısa bir sürede, Mirka'nın son derece etkili polisaj ürün grubu Polarshine®, performans konusunda bilinçli kullanıcılar için açık bir seçim haline geldi. Başlangıçta otomotiv, OEM ve satış sonrası sektörlerindeki zorlu polisaj operasyonları için geliştirilmiş olmasına rağmen, denizcilik ve kompozit endüstrilerinde veya yüksek parlaklıkta nihai sonucun önemli olduğu herhangi bir uygulamada aynı yüksek performansı göstermektedir.

Polarshine ürün yelpazesi, kalından ince derecelere kadar polisaj bileşiklerinden oluşur ve Mirka polisaj makineleri ve pedlerle birleştirildiğinde yüksek kaliteli bir sonuç elde etmek için idealdir.


Elinizdeki iş için gereksinimleriniz ne olursa olsun, Mirka Polarshine bileşikleri ürün yelpazesinde şimdi ve gelecekte sizin için uygun bir ürün mutlaka olacaktır.​

 

 

Marka MIRKA
Ürün Kodu 7992522011
Hacmi 1 Litre
VOC 12,3
Vizkozite 20,5
Renk Beyaz
Yoğunluk 1.4
pH 7