ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

MIRKA Polarshine Marin Final Finisaj 3lt - Art No: 7998300311PM

MIRKA Polarshine Marin Final Finisaj 3lt - Art No: 7998300311PM

Mirka Polisaj

MIRKA Polarshine Marin Final Finisaj 3lt

Mirka Kodu: 7998300311PM
 
Tüm tekne yüzeyleri için yüksek kaliteli silikon içermeyen temizlik ve bitirme maddesi. Parlatma macunu, parmak izleri, kurum ve diğer kirlilikler gibi fazla temizlik deterjanlarını çıkarmak için verimli bir şekilde çalışır. Polarshine® Marine Final Finisaj, yüzey yıkandıktan sonra bir temizlik bezi ile son işlem için de uygundur. Ürünün tüm yüzeylerde kullanımı güvenlidir. Kaplanmış yüzeylere zarar vermez ve ayrıca sentetik polisajlarla kullanım için güvenlidir. En düşük saklama sıcaklığı +5 ° C. pH değeri 10,5.

Mirka'nın polisaj bileşikleri, Mirka'nın eşsiz ürünleri ile zımpara yaptıktan sonra tüm polisaj uygulamalarında mükemmel bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. Tüm boya sistemleri ve çizilmeye karşı dayanıklı şeffaf katların parlatılması için en iyi polisaj bileşiğine sahibiz. Polisaj bileşiklerimiz uygun maliyetli, güvenli ve   kullanımı kolaydır.

MIRKA Polisaj Bileşikleri Kimyasalları
MIRKA Polisaj

Mirka, hem imalatta hem de yüzey finisajı uygulamalarında polisaj için  eksiksiz bir ürün, makine ve çözüm yelpazesi sunmaktadır. Mirka, çarpışma onarımında ve otomobil tamir boyasında boya sonrası parlatma işlerine çok uygun olan ergonomik ve hafif elektrikli aletlere ek olarak, polisaj bileşikleri de tasarlar ve üretir.

Nispeten kısa bir sürede, Mirka'nın son derece etkili polisaj ürün grubu Polarshine®, performans konusunda bilinçli kullanıcılar için açık bir seçim haline geldi. Başlangıçta otomotiv, OEM ve satış sonrası sektörlerindeki zorlu polisaj operasyonları için geliştirilmiş olmasına rağmen, denizcilik ve kompozit endüstrilerinde veya yüksek parlaklıkta nihai sonucun önemli olduğu herhangi bir uygulamada aynı yüksek performansı göstermektedir.

Polarshine ürün yelpazesi, kalından ince derecelere kadar polisaj bileşiklerinden oluşur ve Mirka polisaj makineleri ve pedlerle birleştirildiğinde yüksek kaliteli bir sonuç elde etmek için idealdir.


Elinizdeki iş için gereksinimleriniz ne olursa olsun, Mirka Polarshine bileşikleri ürün yelpazesinde şimdi ve gelecekte sizin için uygun bir ürün mutlaka olacaktır.​

 

 

Marka MIRKA
Ürün Kodu 7998300311PM
Hacmi 3lt
Yoğunluk 1,02