ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

MIRKA Polarshine Marin Koruma 250ml - Art No: 7998200251PM

MIRKA Polarshine Marin Koruma 250ml - Art No: 7998200251PM

Mirka Polisaj

MIRKA Polarshine Marin Koruma 250ml

Mirka Kodu: 7998200251PM
 
Polarshine Marin Koruma, yüzeylerin UV radyasyonu, tuzlu su, oksidasyon, asit yağmuru, kuş pisliği ve diğer kirliliklerden korunmasını sağlayan seramik bir kaplamaya sahiptir. Polarshine Marin Koruma kaplaması, kirleri güçlü bir şekilde iter ve güçlü deterjanlara karşı dayanıklıdır, bu da tekne sezonundan sonra kapsamlı mevsimsel yıkama yapmanıza olanak tanır. Ürünün sürfaktan bileşenleri su damlacıklarının yüzeye yapışmasını engelleyerek hidrofobik ve çok parlak, strese dayanıklı bir yüzey oluşturur. En düşük saklama sıcaklığı + 5 ° C pH değeri 3.

Mirka'nın polisaj bileşikleri, Mirka'nın eşsiz ürünleri ile zımpara yaptıktan sonra tüm polisaj uygulamalarında mükemmel bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. Tüm boya sistemleri ve çizilmeye karşı dayanıklı şeffaf katların parlatılması için en iyi polisaj bileşiğine sahibiz. Polisaj bileşiklerimiz uygun maliyetli, güvenli ve   kullanımı kolaydır.

MIRKA Polisaj Bileşikleri Kimyasalları
MIRKA Polisaj

Mirka, hem imalatta hem de yüzey finisajı uygulamalarında polisaj için  eksiksiz bir ürün, makine ve çözüm yelpazesi sunmaktadır. Mirka, çarpışma onarımında ve otomobil tamir boyasında boya sonrası parlatma işlerine çok uygun olan ergonomik ve hafif elektrikli aletlere ek olarak, polisaj bileşikleri de tasarlar ve üretir.

Nispeten kısa bir sürede, Mirka'nın son derece etkili polisaj ürün grubu Polarshine®, performans konusunda bilinçli kullanıcılar için açık bir seçim haline geldi. Başlangıçta otomotiv, OEM ve satış sonrası sektörlerindeki zorlu polisaj operasyonları için geliştirilmiş olmasına rağmen, denizcilik ve kompozit endüstrilerinde veya yüksek parlaklıkta nihai sonucun önemli olduğu herhangi bir uygulamada aynı yüksek performansı göstermektedir.

Polarshine ürün yelpazesi, kalından ince derecelere kadar polisaj bileşiklerinden oluşur ve Mirka polisaj makineleri ve pedlerle birleştirildiğinde yüksek kaliteli bir sonuç elde etmek için idealdir.


Elinizdeki iş için gereksinimleriniz ne olursa olsun, Mirka Polarshine bileşikleri ürün yelpazesinde şimdi ve gelecekte sizin için uygun bir ürün mutlaka olacaktır.​

 

 

Marka MIRKA
Ürün Kodu 7998200251PM
Hacmi 250ml
Yoğunluk 0,97