ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

MIRKA Polarshine Marin Tekne Yıkama 3L - Art No: 7998100311PM

MIRKA Polarshine Marin Tekne Yıkama 3L - Art No: 7998100311PM

Mirka Polisaj

MIRKA Polarshine Marin Tekne Yıkama 3L

Mirka Kodu: 7998100311PM
 
Alüminyum, jelkot, lake, ahşap ve metal yüzeyler ve boyalı yüzeyler gibi su ile yıkanabilen her türlü yüzeye uygun yüksek kaliteli tekne şampuanı. Etkili yüzey aktif madde formülasyonu, gres, yağ, kurum gibi inatçı kirleri, yakıt lekelerini ve diğer kirleticileri tüm yüzeylerden nazikçe çözer. Polarshine® Marin Tekne Yıkama, hassas malzemeler, alüminyum ve krom yüzeyler ve düşük pH değeri sayesinde kolayca kararan diğer yüzeyler üzerinde naziktir. Ürünün içerdiği verimli bileşenler sayesinde, motor bölmesinin zorlu yıkaması için oksitleyici etkiler konusunda endişelenmenize gerek kalmadan tekne şampuanını kullanmak da güvenlidir. Ürün biyolojik olarak parçalanabilir. Ürün, seyreltildiğinde ne wax ne de kaplamayı kaldırır. En düşük saklama sıcaklığı +5 ° C. pH değeri 10,5.

Mirka'nın polisaj bileşikleri, Mirka'nın eşsiz ürünleri ile zımpara yaptıktan sonra tüm polisaj uygulamalarında mükemmel bir sonuç elde etmenize yardımcı olur. Tüm boya sistemleri ve çizilmeye karşı dayanıklı şeffaf katların parlatılması için en iyi polisaj bileşiğine sahibiz. Polisaj bileşiklerimiz uygun maliyetli, güvenli ve   kullanımı kolaydır.

MIRKA Polisaj Bileşikleri Kimyasalları
MIRKA Polisaj

Mirka, hem imalatta hem de yüzey finisajı uygulamalarında polisaj için  eksiksiz bir ürün, makine ve çözüm yelpazesi sunmaktadır. Mirka, çarpışma onarımında ve otomobil tamir boyasında boya sonrası parlatma işlerine çok uygun olan ergonomik ve hafif elektrikli aletlere ek olarak, polisaj bileşikleri de tasarlar ve üretir.

Nispeten kısa bir sürede, Mirka'nın son derece etkili polisaj ürün grubu Polarshine®, performans konusunda bilinçli kullanıcılar için açık bir seçim haline geldi. Başlangıçta otomotiv, OEM ve satış sonrası sektörlerindeki zorlu polisaj operasyonları için geliştirilmiş olmasına rağmen, denizcilik ve kompozit endüstrilerinde veya yüksek parlaklıkta nihai sonucun önemli olduğu herhangi bir uygulamada aynı yüksek performansı göstermektedir.

Polarshine ürün yelpazesi, kalından ince derecelere kadar polisaj bileşiklerinden oluşur ve Mirka polisaj makineleri ve pedlerle birleştirildiğinde yüksek kaliteli bir sonuç elde etmek için idealdir.


Elinizdeki iş için gereksinimleriniz ne olursa olsun, Mirka Polarshine bileşikleri ürün yelpazesinde şimdi ve gelecekte sizin için uygun bir ürün mutlaka olacaktır.​

 

 

Marka MIRKA
Ürün Kodu 7998100311PM
Hacmi 3lt
Renk Bej
pH 10
Yoğunluk 1,03