ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

MIRKA Quick Disk 75mm CER - Art No: Varyantlı

MIRKA Quick Disk 75mm CER - Art No: Varyantlı

Mirka Zımpara

HIZLI DİSK

Mirka® Quick Disk, Disk Değiştirmek hiç kadar kolay ve hızlı olmamıştı.

Zaman maliyetlerini minumuma çeken mesaileri daha verimli kılan harika bir disk. Çalışmaya doyamayacaksını

MIRKA Quick Disk 75mm CER

Mirka Quick Disk CER, yüksek kaliteli alüminyum oksit taneleri ile kaplanmış bir zımpara diski serisidir. Bu diskler, yüksek performanslı zımparalama işlemleri için tasarlanmıştır ve birçok farklı malzeme üzerinde kullanılabilirler.

Mirka Quick Disk CER, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve uzun ömürlüdür. Bu diskler, yüksek hızlı zımparalama işlemleri için idealdir ve aynı zamanda düşük gürültü seviyeleri ile çalışırlar.

Bu diskler, birçok farklı uygulama için kullanılabilirler. Örneğin, ahşap, metal, plastik ve boya gibi malzemelerin zımparalanması için idealdirler. Ayrıca, bu diskler, mobilya, kapılar, pencereler ve diğer ahşap ürünlerin zımparalanması için de kullanılabilirler.

Mirka Quick Disk

Mirka Quick Disk CER, yüksek kaliteli bir üründür ve birçok farklı boyutta mevcuttur. Bu diskler, farklı zımparalama işlemleri için farklı tane boyutlarına sahiptirler. Bu sayede, kullanıcılar istedikleri yüzey pürüzlülüğünü elde edebilirler.

Sonuç olarak, Mirka Quick Disk CER, yüksek kaliteli bir zımpara diski serisidir. Bu diskler, yüksek performanslı zımparalama işlemleri için tasarlanmıştır ve birçok farklı malzeme üzerinde kullanılabilirler. Ayrıca, uzun ömürlüdürler ve düşük gürültü seviyeleri ile çalışırlar.

Mirka zımpara

Marka MIRKA
Ürün Kodu Varyantlı
Kum Aralığı P36 - P150
Yapıştırma Reçine üzeri reçine
Takılma Şekli Quick Disk