ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

VOYLET H827 Üstten Depo Boya Tabancası - Art No: Voylet 4827XX

VOYLET H827 Üstten Depo Boya Tabancası - Art No: Voylet 4827XX

VOYLET H827 Üstten Depo Boya Tabancası

Voylet H-827 genel bakış;

Voylet markasının üstten depolu boya tabancaları serisinin en hafif ve iddalı modelidir. Voylet geleneğinin uzatısı son derece kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Uzun yıllar performansını korur ve size hizmet eder. Boya profesyonellerinin beklenti ve istekleri doğrultusunda uzun mühendislik argesi ile ortaya çıkmıştır.

Boya tabancasının ağırlığı ve üstten haznenin ağırlık merkezleri Voylet mühendislerinin en doğru açılarla olduğundan daha hafif ve kullanışlı hale getirmiştirler. Boya tabancasındaki ayar düğmeleri yine boya profesyonelinin hem kolay ulaşmasını sağlayacak şekilde hemde görüş açısına daha dikey bir şekilde konumlandırılmıştır.

Genel anlamda tabanca gövdesi, ayar butonları, başlık, meme ve iğne uzun ömürlü malzemelerle yüksek teknoloji ile imal edilmiştir.

HVLP evrensel boya tabancası, 1K baz boya, üst kat, 2K akrilik boya, dolgu primerleri, korozyon önleyici primerler vb. Gibi çeşitli boya kaplamalarının uygulanması için kullanılır. Su bazlı boyalar için kullanılabilir
Sprey başlığı, yüksek aşınma direncini sağlayan pirinçten (alüminyumdan ziyade) yapılmıştır.
Meme ve iğne paslanmaz çelikten yapılmış, vücut anodize
Hava besleme ayarı, tabanca sapının alt kısmında bulunur.

Özdemir makina farkı ile satış ve satış sonrası destek farkı voylet ürünlerini kullanmaktan çok memnun kalacaksınız. Ayrıca Özdemir Makina profesyonel teknik destek ekibinin her daim desteğini hissedeceksiniz.

Voylet Boya Tabancası

 

Marka VOYLET
Ürün Kodu Voylet 4827XX
Model Voylet H-827
Takılabilen Meme Çapları (mm) 1.4 - 1.7 - 2.0
Hava Tüketimi 15CFM
Depo Tipi Üstten Depo
Hava Basıncı 3bar, 43psi
Malzeme Sprey Başlığı pirinç, meme ve iğne paslanmaz çelik
Güç Tipi Pnömatik
Hava Girişi G1/4