ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

VOYLET LS20 Üstten Depo Boya Tabancası - Art No: Voylet 6920XX

VOYLET LS20 Üstten Depo Boya Tabancası - Art No: Voylet 6920XX

VOYLET LS20 Üstten Depo Boya Tabancası - 6920XX

Voylet LS otomotiv sektörü öncelikli üretilmiş harika bir boya tabancasıdır. Boya hanesi üstten beslemelidir. Yüksek performanslı HVLP sisteminde çalışmaktadır. Voylet boya tabancaları konusundaki yüksek mühendislik tecrübesi ile üretilmiştir. Kaliteli malzemeler ile ürünün uzun ömrü ile işinizin önemli bir parçası olacaktır. Boya haznesinin tecrübelere dayanan birikimi ile en doğru açıda konumlandırarak boya profesyonellerini yormayacak niteliktedir.

Kaliteli ama son derece hafif yapısı profesyonellerin hareket kabiliyetini arttırmaya yöneliktir.

Bir boya tabancasının gerektirdiği tüm ayarları ustanın tam görüş açısına en doğru pozisyonda konumlandırılmıştır. Tüm ayar araçları yüksek kaliteli malzemelerden ve çok kolay anlaşılır simgelerden oluşmuştur. Ayar sembol ve işaretleri uzun yıllarca silinmeyecek imalattan oyma olarak tabancaya işlenmiştir.

Voylet LS20 yüksek performansınıza ayak uydurabilecek yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacak mükemmel sonuçlara imza atabilecek güçtedir. Profesyonelliğinizin önünü açın. Çok şık üç renk çeşidiyle beğeninize sunulmuştur. Gri, Mavi ve ateş kırmızı renkleri ile satışa sunulmuştur.

Voylet Boya Tabancası

Marka VOYLET
Ürün Kodu Voylet 6920XX
Model LS20
Renk Gri / Mavi / Kırmızı
Meme Çapı 1.3mm
Hava Basıncı 2bar, 29psi
Depo Tipi Üstten Depo
Hazne Kapasitesi 600cc
Hava Tüketimi 12-15cfm
Hava Girişi G1/4
Boyutlar 155x130x226mm