Skip links

Hakkımızda

ÖZDEMİR MAKİNA SAN VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ. 1978 yılında kurulmuştur. Firmamız yıllarca iç ve dış pazarda sektörün saygın markalarının dağıtımı ile sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaç edinmiştir.

38 yıldır sektörde faaliyet gösteren firmamız özellikle boya tabancaları, endüstriyel boyama ekipmanları, iş güvenliği ürünleri, oto boya ve mobilya boya yardımcı ekipmanları satış ve satış sonrası ile siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız 2002 yılında ithalat çalışmalarına başlamış ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda kendi tescilli markaları olan ARİSTO AİR, ARİSTO POWER, VOYLET, FELİX ve GERSON markaları ile farklı ürünler ithal ederek gerek marka gerekse kaliteli ürün bazında sektörde saygın bir yer edinmiştir.

İthalatını gerçekleştirdiğimiz boya tabancaları, oto boya ve mobilya boya yardımcı ekipman ve aksesuarları, havalı ve elektrikli aletleri, boya ve hava hortumları ile birlikte ayrıca DEVILBISS, SATA, AGP, MIRKA, NORTON, ATLAS ZIMPARA gibi sektörün diğer saygın markalarına ait ürünleri de siz müşterilerimize sunuyoruz.
Sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek gelişen teknolojiler doğrultusunda ürün portföyümüze yeni ürünler katıyor ve bu ürünleri iş ortaklarımız ve distribütörü olduğumuz partner firmalarla birlikte geliştiriyoruz.

Amacımız uzun yıllar sektörümüzde kaliteli ürün ve kaliteli satış sonrası müşteri memnuniyeti sağlayarak unvanımızı gelecek nesillere taşımaktır.

Referanslarımız

This website uses cookies to improve your web experience.