ÜRÜNLER

+
NORTON ÜRÜNLERİ

+
ATLAS ÜRÜNLERİ

DevilBiss DV1 Bazkat Profesyonel Boya Tabancası Transtech (B+) Dijital - Art No: DV1-C-BAR-XX-B+

DevilBiss DV1 Bazkat Profesyonel Boya Tabancası Transtech (B+) Dijital - Art No: DV1-C-BAR-XX-B+

DevilBiss DV1 Bazkat Profesyonel Boya Tabancası Transtech (B+) Dijital

Devilbiss DV1 Boya tabancası

DevilBiss DV1 Bazkat HVLP Boya Tabancası

DV1, bugün piyasadaki en zorlu baz katları atmak için optimize edilmiş en iyi boya tabancasıdır. 

devilbiss dv1 logo

DV1 Tabancaların ergonomisinin daha iyi konfor için iyileştirilmesi, DV1 Bazkat boya Tabancasının kolunuzun bir uzantısı gibi doğal bir his vermesini sağlar ve hareketinizi kısıtlamaz. Kolunuz kendi akışınla rahatça kayar gider. Ne de olsa parıldaması gereken araba, yüzümüz değil. Akıllı tasarım, DV1'in kullanımını kolaylaştırırken temizlemesini de kolaylaştırır. Çünkü bu işi iyi bilen teknik adamlar tarafından tasarlandı. Boya tabancası mühendisleri tarafından. Orada bulunduk, yaptık. Boya tabancasında neyin önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Çünkü sadece üreten teknik adamlarla değil onu kullanan profesyonelleri de çok iyi dinliyoruz. İsteklerini beklediklerini anlıyor ve o yönde çalışmalarımıza odaklanıyoruz.

Örneğin; hava kontrol vanasını ele alalım. Şimdiye kadar ilk kez, onu hava girişiyle birleştirdik. Bu size daha tutarlı bir hava akışı sağlar, ancak aynı zamanda bir parça daha az olduğu için tabancayı daha hafif ve temizlemesi daha kolay hale getirir. Bileşenlerin çıkarılması hızlıdır ve az bakım gerektirir, bu da zamandan tasarruf sağlar. Bu iş hayatı için önemli bir unsurdur. Zaman asla geri alınamayan pahalı bir şeydir. Ve dahası, çok dayanıklılar. Tüm parçalar uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. PTFE kaplı yaylara kadar. Yani sürekli parça değiştirmeye gerek yok. Siz işinize odaklanabilirsiniz :)

DevilBiss DV1 Serisi Boya tabancası ortak özellikleri;

 

Devilbiss DV1 Boya tabancası

DEVRİMCİ HAVA BAŞLIĞI
Yeni DV1-B PLUS hava başlığı, yeni nesil atomizasyon performansını temsil eder. Bu yeni HLVP hava başlığı, yüksek verimlilik performansı sunar, ancak HVLP basınçlarında en inatçı baz katlarda bile pürüzsüz, ince bir yüzey oluşturur. DV1-B PLUS hava başlığı, hem su bazlı hem de solvent bazlı malzemeler için uygundur.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

HASSAS DİJİTAL ÖLÇER
DV1, optimum tabanca performansı ve mükemmel renk uyumu için hassas giriş basınçları sağlamak üzere entegre bir dijital gösterge ile donatılmıştır. Gösterge, hızlı ve kolay kontrol için göz hizasında hizalı olarak tasarlanmış ve yerleştirilmiştir - boyacının elinin kaplayamayacağı bir yerde kalmasını sağlar.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

BASİTLEŞTİRİLMİŞ HAVA VALFİ
Yeni tasarlanan hava valfi kartuşu, sıvı iğne hizalamasını en üst düzeye çıkarmak, bileşen aşınmasını en aza indirmek ve dayanıklılığı en üst düzeye çıkarmak için True-Balance tasarımına sahiptir. Ayrıca, bu yeni tasarım daha kolay sökme ve servis kolaylığı sağlar.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

YENİ NESİL TABANCA GÖVDESİ
DV1 tabanca gövdesi, ressamın elinde doğru hissi veren iyi dengelenmiş bir tabanca oluşturmak için küçültülmüş bir profile ve daha yumuşak, aerodinamik bir tasarıma sahiptir. Boyacılar, temizlenmesi daha kolay olan bir püskürtme tabancasıyla daha fazla kontrol duygusuna sahip olacak ve daha az yorgunluk yaşayacaklar.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

YENİDEN YAPILANDIRILMIŞ HAVA AYAR VANASI
DV1, hava girişini ve hava ayar valfini tek bir "eş eksenli" bileşende birleştirir ve kullanımı daha rahat olan ergonomik bir konuma yerleştirir. Hava ayarlama valfi ayrıca, hassas hava kontrol ayarları ve püskürtme tabancasından daha düzgün hava akışı için 12x hassasiyete sahiptir.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

YENİDEN TASARLANMIŞ TETİK
DV1, DeVilbiss'in kendine özgü uyumunu ve hissini korurken, tetik hareketinden yanlara ve dönme hareketini ortadan kaldırmak için yenilikçi bir tetik tasarımına sahiptir. Ressamlar, son derece pürüzsüz, yumuşak bir çekme ile sessiz hareket tetiğinin keyfine varacaklar.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

HIZLI ÇIKAN HAVA BAŞLIĞI
Sert eloksallı hava başlığı tutma halkası, hava başlığının hızlı ve kolay çıkarılması için tam dönüşten daha azını gerektiren hızlı açılan bir dişe sahiptir. Boyacılar, hava başlığında hızlı ve kolay değişiklikler ve sıvı ucuna erişim deneyimi yaşayacaklar.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

YENİLİKÇİ SIVI UCU TASARIMI
DV1, tüm iklim koşullarında çok çeşitli kaplama türleri ve akış hızlarının üstesinden gelmek için genişletilmiş bir sıvı ucu boyutu aralığı ile çoğaltılan elden geçirilmiş bir sıvı ucu tasarımına sahiptir. Bu yeni tasarım, uçtaki hava hızını önemli ölçüde artırırken, tabancadan sıvı emilmesini en üst düzeye çıkarırken, özellikle en yeni, düşük viskoziteli baz katlarda daha iyi renk üretimi için artırılmış ve daha kararlı bir sıvı akışı sağlar.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

YENİ ÖN UÇ MİMARİSİ
DV1'in yeni ön ucu, üstün atomizasyon performansı oluşturmak ve bugün piyasadaki en zorlu baz katları püskürtme gereksinimlerini karşılamak için geliştirilmiş bir Hava ve Akışkan Yönetimi Mimarisine sahiptir. DV1, hassas renk eşleşmeleri, kesintisiz geçişler ve karışımlar ve dikkat çekici derecede pürüzsüz yüzeyler ve ayrıca üstün metalik yönlendirme ve kontrol elde etmek için mükemmel şekilde dengelenmiş ve tutarlı bir püskürtme deseni üretir.

Devilbiss DV1 Boya tabancası

 Devilbiss DV1 BaseCoat Bildiğiniz herşeyi unutturacak kadar farklı ve doğru sonuç üreten bir boya tabancası; 

DV1 Basecoat Boya Tabancası farklı görünüyor, çünkü öyle. Uzaydan gelmiş gibi. Her şey yeni. Yeni ergonomi. Yeni hava başlığı tasarımı. Yeni sıvı ucu teknolojisi. Yeni eş eksenli hava valfi tasarımı.

Başka hiçbir taban kaplama tabancası onun gibi yapılmamıştır. Baştan sona yeniden tasarlandı. Hassas mühendislik. Bu, hassas renk eşleşmeleri, kesintisiz geçişler ve karışımlar ve üstün metalik yönlendirme ve kontrol talep eden profesyonel tamir boyacısı için püskürtme tabancasıdır.

Yeteneğinizin parlamasına izin vermenin, gerçek renklerinizi göstermenin zamanı geldi.

Mükemmelliğin peşinde saatler harcıyoruz. Ancak araba ne kadar güzel olursa olsun ve hak ettiği bir boya işi ne kadar güzel olursa olsun, zaman çok önemlidir. İş iştir. Bu nedenle, işi ilk seferinde, her seferinde doğru yapmak önemlidir.

Yeni DV1 Bazkat Püskürtme Tabancası ile, dolap renk uyumu için dar bir renk penceresi, minimum beneklenme/bulanma için azaltılmış türbülans, daha yumuşak hava kontrolü için birleşik bir hava girişi ve hava kontrol valfi, gelişmiş transfer verimliliği için azaltılmış hava basıncı elde edeceksiniz ve mükemmel şekilde dengelenmiş, tutarlı bir püskürtme modeli – her seferinde mükemmel bir son kat.

 

Tabancaların ergonomisinin daha iyi konfor için iyileştirilmesi, DV1 Bazkat Püskürtme Tabancasının kolunuzun bir uzantısı gibi doğal bir his vermesini sağlar ve hareket etmeyi kolaylaştırır. Kendi akışınla gitmek için.

Ne de olsa, parlaması gereken araba, alnınız değil. Akıllı tasarım, DV1'in kullanımını kolaylaştırırken temizlemesini de kolaylaştırır. Çünkü en iyisini bilen insanlar tarafından tasarlandı. Püskürtme tabancası mühendisleri. Orada bulunduk, yaptık. Bir silahta neyin önemli olduğunu biliyoruz.

Örneğin, hava kontrol vanasını ele alalım. Şimdiye kadar ilk kez, onu hava girişiyle birleştirdik. Bu size daha tutarlı bir hava akışı sağlar, ancak aynı zamanda bir parça daha az olduğu için tabancayı daha hafif ve temizlemesi daha kolay hale getirir.

Bileşenlerin çıkarılması hızlıdır ve az bakım gerektirir, bu da zamandan tasarruf sağlar. İş hayatında kritik. Dahası, serttirler. Her şey uzun süre dayanacak şekilde yapılmıştır. PTFE kaplı yaylara kadar. Yani, parçaları değiştirmeye devam etmeye gerek yok. İşe odaklanabilirsiniz.

Sizi çok güçlü ve yetenekli hissettirecek;

Rengin kralı gibi hissedin. Her dalgada sihir yaratan bir sihirbaz. Her damlayı ritminize göre dans ettirin. DV1 Basecoat Püskürtme Tabancası, gücü ellerinize verir. Kendinizle uyum içinde çalışır.

Şimdi, kaos uzun zamandır bir teori olmuştur. Yüzyıllardır tartışılan bir kavram. Ancak bunu çözmek için uzun bir yol kat ettiğimize inanıyoruz. Rengi kontrol etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Görüyorsunuz, gelişmiş teknolojimiz, hava ve sıvı akışını stabilize ederek, geliştirilmiş verimlilik ve beneklenme/bulanmada azalma ile daha fazla kontrol sağlıyor. Bu yüzden, bir dahaki sefere karıştığınızda, göze çarptığınızdan emin olun.

DevilBiss DV1 Boya Tabancası Genel Özellikleri:
  • Küçültülmüş profile ve daha yumuşak, aerodinamik tasarıma sahip yeni bir tabanca gövdesine sahiptir.
  • Mükemmel şekilde dengelenmiş ve tutarlı bir püskürtme modeli üreten geliştirilmiş bir hava ve sıvı yönetimi mimarisine sahiptir.
  • HVLP basınçlarında yüksek verimlilik performansı sağlayan DV1-B hava başlığı ile fark yaratır
  • Entegre dijital gösterge sahip olması kesinlikle kışkırtıcı bir özelliktir.
  • Boyacıların tüm zorlu iklim koşullarında yaz yada kış çok çeşitli kaplama türleri ve akış hızları ile baş etmesini sağlayan bir sıvı uçlu tasarıma sahiptir

Devilbiss Dv1

Marka DevilBiss
Ürün Kodu DV1-C-BAR-XX-B+